IPL60R185P7AUMA1
DigiKey raktári szám
IPL60R185P7AUMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
IPL60R185P7AUMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
IPL60R185P7AUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPL60R185P7AUMA1
Leírás
MOSFET N-CH 600V 19A 4VSON
Gyártói standard átfutási idő
48 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 600 V 19A (Tc) 81W (Ta) Felületszerelt PG-VSON-4
EDA / CAD modellek
IPL60R185P7AUMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 280µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
25 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1081 pF @ 400 V
Teljesítményveszteség (max.)
81W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
600 V
Gyártói tokozás
PG-VSON-4
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
185mohm / 5,6A, 10V