IPL60R095CFD7AUMA1
DigiKey raktári szám
448-IPL60R095CFD7AUMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IPL60R095CFD7AUMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IPL60R095CFD7AUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPL60R095CFD7AUMA1
Leírás
MOSFET N CH
Gyártói standard átfutási idő
48 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 600 V 25A (Tc) 147W (Tc) Felületszerelt PG-VSON-4-1
EDA / CAD modellek
IPL60R095CFD7AUMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4,5V / 570µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
51 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2103 pF @ 400 V
Teljesítményveszteség (max.)
147W (Tc)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
600 V
Gyártói tokozás
PG-VSON-4-1
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
95mohm / 1,4A, 10V