IPD60R600P7SAUMA1
DigiKey raktári szám
IPD60R600P7SAUMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
IPD60R600P7SAUMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
IPD60R600P7SAUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPD60R600P7SAUMA1
Leírás
MOSFET N-CH 600V 6A TO252-3
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 600 V 6A (Tc) 30W (Ta) Felületszerelt PG-TO252-3
EDA / CAD modellek
IPD60R600P7SAUMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 80µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
9 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
363 pF @ 400 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
30W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
600 V
Gyártói tokozás
PG-TO252-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
600mohm / 1,7A, 10V