IPD60R400CEAUMA1
DigiKey raktári szám
IPD60R400CEAUMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
IPD60R400CEAUMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
IPD60R400CEAUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPD60R400CEAUMA1
Leírás
MOSFET N-CH 600V 14.7A TO252
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 600 V 14,7A (Tc) 112W (Tc) Felületszerelt PG-TO252-2
EDA / CAD modellek
IPD60R400CEAUMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,5V / 300µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
32 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
700 pF @ 100 V
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Teljesítményveszteség (max.)
112W (Tc)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
600 V
Gyártói tokozás
PG-TO252-2
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
400mohm / 3,8A, 10V