IPB60R060P7ATMA1
DigiKey raktári szám
IPB60R060P7ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
IPB60R060P7ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
IPB60R060P7ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPB60R060P7ATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 600V 48A D2PAK
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 600 V 48A (Tc) 164W (Ta) Felületszerelt PG-TO263-3
EDA / CAD modellek
IPB60R060P7ATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 800µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
67 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2895 pF @ 400 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
164W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
600 V
Gyártói tokozás
PG-TO263-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
60mohm / 15,9A, 10V