IPB200N25N3GATMA1
DigiKey raktári szám
IPB200N25N3GATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
IPB200N25N3GATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
IPB200N25N3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPB200N25N3GATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 250V 64A D2PAK
Gyártói standard átfutási idő
48 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 250 V 64A (Tc) 300W (Ta) Felületszerelt PG-TO263-3
EDA / CAD modellek
IPB200N25N3GATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 270µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
86 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
7100 pF @ 100 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
300W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
250 V
Gyártói tokozás
PG-TO263-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
20mohm / 64A, 10V