IPB049N08N5ATMA1
DigiKey raktári szám
448-IPB049N08N5ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IPB049N08N5ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IPB049N08N5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPB049N08N5ATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 80V 80A D2PAK
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 80 V 80A (Tc) 125W (Tc) Felületszerelt PG-TO263-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IPB049N08N5ATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,8V / 66µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
53 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
3770 pF @ 40 V
Alkatrész státusza
Elavult
Teljesítményveszteség (max.)
125W (Tc)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
80 V
Gyártói tokozás
PG-TO263-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
4,9mohm / 80A, 10V