IPB020N08N5ATMA1
DigiKey raktári szám
IPB020N08N5ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
IPB020N08N5ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
IPB020N08N5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPB020N08N5ATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 80V 120A D2PAK
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 80 V 120A (Tc) 300W (Ta) Felületszerelt PG-TO263-3
EDA / CAD modellek
IPB020N08N5ATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,8V / 208µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
166 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
12100 pF @ 40 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
300W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
80 V
Gyártói tokozás
PG-TO263-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
2mohm / 100A, 10V