IPAN60R125PFD7SXKSA1
DigiKey raktári szám
448-IPAN60R125PFD7SXKSA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPAN60R125PFD7SXKSA1
Leírás
MOSFET N-CH 650V 25A TO220
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 650 V 25A (Tc) 32W (Ta) Furatszerelt PG-TO220-FP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IPAN60R125PFD7SXKSA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4,5V / 390µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
36 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1503 pF @ 400 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
32W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
650 V
Gyártói tokozás
PG-TO220-FP
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
125mohm / 7,8A, 10V