IKW30N60H3FKSA1
DigiKey raktári szám
448-IKW30N60H3FKSA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IKW30N60H3FKSA1
Leírás
IGBT TRENCH FS 600V 60A TO247-3
Gyártói standard átfutási idő
69 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT Trench Field Stop 600 V 60 A 187 W Furatszerelt PG-TO247-3-1
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IKW30N60H3FKSA1 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Kapcsolási energia
1,38mJ
Gyártó
Infineon Technologies
Bemenet típusa
standard
Sorozat
Kapu töltés
165 nC
Csomagolás
Csőtár
Td (on/off) / 25°C
21ns/207ns
Alkatrész státusza
Aktív
Tesztelési körülmények
400V, 30A, 10,5ohm, 15V
IGBT típusa
Trench Field Stop
Záróirányú feléledési idő (Trr)
38 ns
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
600 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 175°C (TJ)
Max. kollektoráram (Ic)
60 A
Rögzítés módja
Furatszerelt
Max. kollektoráram (Icm)
120 A
Tokozás
TO-247-3
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
2,4V / 15V, 30A
Gyártói tokozás
PG-TO247-3-1
Max. teljesítmény
187 W