IKD10N60RC2ATMA1
DigiKey raktári szám
448-IKD10N60RC2ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IKD10N60RC2ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IKD10N60RC2ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IKD10N60RC2ATMA1
Leírás
IGBT TRENCH FS 600V 18.8A TO252
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT Trench Field Stop 600 V 18.8 A 79 W Felületszerelt PG-TO252-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IKD10N60RC2ATMA1 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Kapcsolási energia
320µJ (be), 170µJ (ki)
Gyártó
Infineon Technologies
Bemenet típusa
standard
Sorozat
Kapu töltés
48 nC
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Td (on/off) / 25°C
14ns/250ns
Alkatrész státusza
Aktív
Tesztelési körülmények
400V, 10A, 49ohm, 15V
IGBT típusa
Trench Field Stop
Záróirányú feléledési idő (Trr)
104 ns
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
600 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 175°C (TJ)
Max. kollektoráram (Ic)
18.8 A
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. kollektoráram (Icm)
30 A
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
2,3V / 15V, 10A
Gyártói tokozás
PG-TO252-3
Max. teljesítmény
79 W