IAUA180N10S5N029AUMA1
DigiKey raktári szám
448-IAUA180N10S5N029AUMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IAUA180N10S5N029AUMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IAUA180N10S5N029AUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IAUA180N10S5N029AUMA1
Leírás
MOSFET_(75V 120V( PG-HSOF-5
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 180A (Tj) 221W (Ta) Felületszerelt PG-HSOF-5-4
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IAUA180N10S5N029AUMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,8V / 130µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
105 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
7673 pF @ 50 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
221W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Típusjelölés
autóipar
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Minősítés
AEC-Q101
Drain áram (Id) 25°C-on
Rögzítés módja
Felületszerelt
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Gyártói tokozás
PG-HSOF-5-4
Rds On (max.) / Id, Ugs
2,9mohm / 90A, 10V