FP25R12W2T4PB11BPSA1
DigiKey raktári szám
FP25R12W2T4PB11BPSA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FP25R12W2T4PB11BPSA1
Leírás
IGBT MODULE 1200V 50A MODULE
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT modul Trench Field Stop Háromfázisú inverter 1200 V 50 A lemezre szerelhető modul
Kategória
Max. kollektor-maradékáram
1 mA
Gyártó
Infineon Technologies
Bemenő kapacitás (Cies) / Uce
1.45 nF @ 25 V
Sorozat
Bemenet
Háromfázisú egyenirányító híd
Csomagolás
Tálca
NTC termisztor
Igen
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
IGBT típusa
Trench Field Stop
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Konfiguráció
Háromfázisú inverter
Tokozás
modul
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
1200 V
Gyártói tokozás
modul
Max. kollektoráram (Ic)
50 A
Alap típusszám
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
2,25V / 15V, 25A