FP25R12W2T4B11BOMA1
DigiKey raktári szám
FP25R12W2T4B11BOMA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FP25R12W2T4B11BOMA1
Leírás
IGBT MOD 1200V 39A 175W MOD
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT modul Trench Field Stop Háromfázisú inverter 1200 V 39 A 175 W lemezre szerelhető modul
Kategória
Max. kollektor-maradékáram
1 mA
Gyártó
Infineon Technologies
Bemenő kapacitás (Cies) / Uce
1.45 nF @ 25 V
Csomagolás
Tálca
Bemenet
standard
Alkatrész státusza
Aktív
NTC termisztor
Igen
IGBT típusa
Trench Field Stop
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Konfiguráció
Háromfázisú inverter
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
1200 V
Tokozás
modul
Max. kollektoráram (Ic)
39 A
Gyártói tokozás
modul
Max. teljesítmény
175 W
Alap típusszám
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
2,25V / 15V, 25A