CY15B108QN-40SXIT
DigiKey raktári szám
448-CY15B108QN-40SXITTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CY15B108QN-40SXIT
Leírás
IC FRAM 8MBIT SPI 40MHZ 8SOIC
Részletes leírás
FRAM (ferroelektromos RAM) Memória IC 8Mbit SPI 40 MHz 9 ns 8-SOIC
Kategória
Memória felépítése
1M x 8
Gyrt.
Memória interfész
SPI
Sorozat
Órajelfrekvencia
40 MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Hozzáférési idő
9 ns
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
1,8V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)