CY15B108QN-40SXI
DigiKey raktári szám
448-CY15B108QN-40SXI-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CY15B108QN-40SXI
Leírás
IC FRAM 8MBIT SPI 40MHZ 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
FRAM (ferroelektromos RAM) Memória IC 8Mbit SPI 40 MHz 8-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CY15B108QN-40SXI modellek
Kategória
Memória interfész
SPI
Gyrt.
Órajelfrekvencia
40 MHz
Sorozat
Tápfeszültség
1,8V ~ 3,6V
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)