BSZ075N08NS5ATMA1
DigiKey raktári szám
BSZ075N08NS5ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BSZ075N08NS5ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
BSZ075N08NS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BSZ075N08NS5ATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 80V 40A 8TSDSON
Részletes leírás
N csatornás 80 V 40A (Tc) 69W (Ta) Felületszerelt PG-TSDSON-8-26
EDA / CAD modellek
BSZ075N08NS5ATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,8V / 36µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
29.5 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2080 pF @ 40 V
Teljesítményveszteség (max.)
69W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
80 V
Gyártói tokozás
PG-TSDSON-8-26
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
7,5mohm / 20A, 10V