BSC096N10LS5ATMA1
DigiKey raktári szám
448-BSC096N10LS5ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-BSC096N10LS5ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-BSC096N10LS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BSC096N10LS5ATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 100V 40A TDSON-8-6
Gyártói standard átfutási idő
61 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 40A (Tc) 3W (Ta), 83W (Ta) Felületszerelt PG-TDSON-8-6
EDA / CAD modellek
BSC096N10LS5ATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,3V / 36µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
14.6 nC @ 4.5 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2100 pF @ 50 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
3W (Ta), 83W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Gyártói tokozás
PG-TDSON-8-6
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
9,6mohm / 20A, 10V