BSC057N08NS3GATMA1 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | BSC057N08NS3GATMA1 |
Leírás | MOSFET N-CH 80V 16A/100A TDSON |
Gyártói standard átfutási idő | 61 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | N csatornás 80 V 16A (Ta), 100A (Tc) 2,5W (Ta), 114W (Ta) Felületszerelt PG-TDSON-8-5 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | BSC057N08NS3GATMA1 modellek |
Kategória | Ugs(th) (Max) / Id 3,5V / 73µA |
Gyrt. | Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs 56 nC @ 10 V |
Sorozat | Ugs (Max) ±20V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds 3900 pF @ 40 V |
Alkatrész státusza Aktív | Teljesítményveszteség (max.) 2,5W (Ta), 114W (Ta) |
FET típusa | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C (TJ) |
Technológia | Rögzítés módja Felületszerelt |
Drain-source feszültség (Udss) 80 V | Gyártói tokozás PG-TDSON-8-5 |
Drain áram (Id) 25°C-on | Tokozás |
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On) 6V, 10V | Alap típusszám |
Rds On (max.) / Id, Ugs 5,7mohm / 50A, 10V |