BSC057N08NS3GATMA1
DigiKey raktári szám
BSC057N08NS3GATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BSC057N08NS3GATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
BSC057N08NS3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BSC057N08NS3GATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 80V 16A/100A TDSON
Gyártói standard átfutási idő
61 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 80 V 16A (Ta), 100A (Tc) 2,5W (Ta), 114W (Ta) Felületszerelt PG-TDSON-8-5
EDA / CAD modellek
BSC057N08NS3GATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,5V / 73µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
56 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
3900 pF @ 40 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
2,5W (Ta), 114W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
80 V
Gyártói tokozás
PG-TDSON-8-5
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
5,7mohm / 50A, 10V