HC49USM-FF5F18-16.000MHZ
DigiKey raktári szám
2780-HC49USM-FF5F18-16.000MHZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2780-HC49USM-FF5F18-16.000MHZCT-ND - Vágott szalag (CT)
2780-HC49USM-FF5F18-16.000MHZDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HC49USM-FF5F18-16.000MHZ
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±30ppm kristály 18pF 40 Ohms HC-49/US
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
16 MHz
Méretek
0,449" H. x 0,186" Sz. (11,40mm x 4,73mm)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,177" (4,50mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm