J49SMH-F-G-G-K-16M0
DigiKey raktári szám
1908-J49SMH-F-G-G-K-16M0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1908-J49SMH-F-G-G-K-16M0CT-ND - Vágott szalag (CT)
1908-J49SMH-F-G-G-K-16M0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
J49SMH-F-G-G-K-16M0
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±30ppm kristály 18pF 30 Ohms HC-49/US
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
16 MHz
Méretek
0,461" H. x 0,189" Sz. (11,70mm x 4,80mm)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm