ABP2LANT060PG2A3XX
DigiKey raktári szám
480-ABP2LANT060PG2A3XX-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABP2LANT060PG2A3XX
Leírás
SENSOR 60PSIG 0.11" 14BIT 6SMT
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyomásérzékelő 60psi (413,69kPa) Szellőztetett mérőműszer Apa - 0,11" (2,74mm) cső 14 b 6-SMD, kivezetés nélküli, felső csatlakozócsonkos
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ABP2LANT060PG2A3XX modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Csatlakozónyílás mérete
Apa - 0,11" (2,74mm) cső
Gyártó
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Csatlakozócsonk kialakítása
hornyolt
Sorozat
Tulajdonságok
erősített kimenet, Hőmérséklet-kompenzált
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
SMD (SMT) érintkező
Alkatrész státusza
Aktív
Max. nyomás
250psi (1723,69kPa)
Nyomás típusa
Szellőztetett mérőműszer
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 110°C
Üzemi nyomás
60psi (413,69kPa)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
I2C
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli, felső csatlakozócsonkos
Kimenet
14 b
Gyártói tokozás
6-SMT
Pontosság
±0,25%
Alap típusszám
Tápfeszültség
1,8V ~ 3,6V