ABP2DANT150PGSA3XX
DigiKey raktári szám
480-ABP2DANT150PGSA3XX-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABP2DANT150PGSA3XX
Leírás
SENSOR 150PSIG 0.108" 14BIT 6DIP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyomásérzékelő 150psi (1034,21kPa) Mérő Apa - 0,108" (2,74mm) cső 14 b 6-DIP (0,453", 11,50mm), felső csatlakozócsonkos
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ABP2DANT150PGSA3XX modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Tápfeszültség
1,8V ~ 3,6V
Gyártó
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Csatlakozónyílás mérete
Apa - 0,108" (2,74mm) cső
Sorozat
Csatlakozócsonk kialakítása
hornyolt
Csomagolás
Doboz
Tulajdonságok
erősített kimenet, Hőmérséklet-kompenzált
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Nyomás típusa
Mérő
Max. nyomás
240psi (1654,74kPa)
Üzemi nyomás
150psi (1034,21kPa)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 110°C
Kimenet típusa
SPI
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenet
14 b
Tokozás
6-DIP (0,453", 11,50mm), felső csatlakozócsonkos
Pontosság
±0,25%