11SM861-H58 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Panasonic Industry
Raktáron: 0
Adatlap
Panasonic Industry
ZF Electronics
APEM Inc.
Ehhez nincs kép: 11SM861-H58
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
11SM861-H58
DigiKey raktári szám
11SM861-H58-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
11SM861-H58
Leírás
SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 250V
Vevői azonosító
Részletes leírás
kapcsoló SPDT lemezre szerelhető
Kategória
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Gyártó
Végződtetés módja
Gyorscsatlakozó - 0,058" (kerek)
Sorozat
Működtetési erő
198gf
Csomagolás
Ömlesztve
Kikapcsolási erő
28gf
Alkatrész státusza
Elavult
Kapcsolási pozíció
0,330" (8,4mm)
Áramkör
SPDT
Holtjáték
0,020" (0,5mm)
Kapcsolási mód
BE-(BE)
Mechanikai hiszterézis
0,004" (0,1mm)
Névleges áram (Amper)
5A (AC/DC)
Túllendülés
0,005" (0,13mm)
Névleges AC feszültség
250 V
Mechanikai élettartam
10,000,000 ciklus
Névleges DC feszültség
30 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C