Ehhez nincs kép: 1SX100-H58
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
1SX100-H58
DigiKey raktári szám
1SX100-H58-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
1SX100-H58
Leírás
SWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 250V
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kapcsoló SPDT lemezre szerelhető
Kategória
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Gyártó
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Végződtetés módja
Gyorscsatlakozó - 0,058" (kerek)
Sorozat
Működtetési erő
170gf
Csomagolás
Ömlesztve
Kikapcsolási erő
28gf
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási pozíció
0,320" (8,13mm)
Áramkör
SPDT
Holtjáték
0,020" (0,5mm)
Kapcsolási mód
BE-(BE)
Mechanikai hiszterézis
0,005" (0,13mm)
Névleges áram (Amper)
7A (AC), 3,5A (DC)
Túllendülés
0,004" (0,1mm)
Névleges AC feszültség
250 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges DC feszültség
28 V