HNC2-2.5S-3
DigiKey raktári szám
HNC2-2.5S-3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HNC2-2.5S-3
Leírás
CONN RCPT HSG 3POS 2.50MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat fekete 0,098" (2,50mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HNC2-2.5S-3 modellek
Kategória
Sorok száma
1
Gyrt.
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Érintkező végződtetése
krimpelés
Csomagolás
Tasak
Rögzítés módja
reteszelő zár
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
fekete
Csatlakozó típusa
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,098" (2,50mm)