Ehhez nincs kép: HNC2-2.5P-3DSL(55)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
HNC2-2.5P-3DSL(55)
DigiKey raktári szám
HNC2-2.5P-3DSL(55)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HNC2-2.5P-3DSL(55)
Leírás
CONN HEADER R/A 3POS 2.5MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 3 position 0,098" (2,50mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HNC2-2.5P-3DSL(55) modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,197" (5,00mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Csomagolás
Tasak
Szigetelés magassága
0,169" (4,30mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
ón
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
39,4µin (1,00µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
sárgaréz
Sorok száma
1
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Kialakítás
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Tokozás
Tokozás nélküli
Szigetelés színe
fekete
Rögzítés módja
Névleges feszültség
250V