FX8C-80P-SV4(71) megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 8
Adatlap
Ehhez nincs kép: FX8C-80P-SV4(71)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FX8C-80P-SV4(71)
DigiKey raktári szám
FX8C-80P-SV4(71)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FX8C-80P-SV4(71)
Leírás
CONN HDR 80POS SMD GOLD
Részletes leírás
80 pozíciós csatlakozó Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
Adatlap
EDA / CAD modellek
FX8C-80P-SV4(71) modellek
Csomagolás
Tálca
Magasság csatlakozópárral együtt
9mm, 14mm
Csatlakozó típusa
Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Lemeztől mért magasság
0,333" (8,45mm)
Kivezetési raszter
0,024" (0,60mm)