FX8C-60S-SV(93) nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 1 601
Adatlap
60 pozíciós csatlakozó Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros Felületszerelt arany
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FX8C-60S-SV(93)
DigiKey raktári szám
26-FX8C-60S-SV(93)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-FX8C-60S-SV(93)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-FX8C-60S-SV(93)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FX8C-60S-SV(93)
Leírás
CONN RCPT 60POS SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
FX8C-60S-SV(93) modellek
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Alkatrész státusza
Aktív
Magasság csatlakozópárral együtt
5mm, 6mm, 7mm, 9mm, 11mm
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros
Lemeztől mért magasság
0,156" (3,96mm)
Pozíciók száma
60
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,024" (0,60mm)