FX8C-60P-SV(91)
DigiKey raktári szám
H10697-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FX8C-60P-SV(91)
Leírás
CONN HDR 60POS SMD GOLD
Vevői azonosító
Részletes leírás
60 pozíciós csatlakozó Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
EDA / CAD modellek
FX8C-60P-SV(91) modellek
Csomagolás
Csőtár
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Magasság csatlakozópárral együtt
5mm, 10mm
Csatlakozó típusa
Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Lemeztől mért magasság
0,175" (4,45mm)
Pozíciók száma
60
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,024" (0,60mm)