FX8C-120S-SV5(91)
DigiKey raktári szám
H10700-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FX8C-120S-SV5(91)
Leírás
CONN RCPT 120POS SMD GOLD
Részletes leírás
120 pozíciós csatlakozó Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros Felületszerelt arany
EDA / CAD modellek
FX8C-120S-SV5(91) modellek
Csomagolás
Csőtár
Magasság csatlakozópárral együtt
10mm, 11mm, 12mm, 14mm, 16mm
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros
Lemeztől mért magasság
0,352" (8,95mm)
Pozíciók száma
120
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,024" (0,60mm)