FX8C-120P-SV4(92)
DigiKey raktári szám
26-FX8C-120P-SV4(92)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-FX8C-120P-SV4(92)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-FX8C-120P-SV4(92)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FX8C-120P-SV4(92)
Leírás
CONN HDR 120POS SMD GOLD
Részletes leírás
120 pozíciós csatlakozó Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
EDA / CAD modellek
FX8C-120P-SV4(92) modellek
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Magasság csatlakozópárral együtt
9mm, 14mm
Csatlakozó típusa
Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Lemeztől mért magasság
0,333" (8,45mm)
Pozíciók száma
120
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,024" (0,60mm)