FX20-40S-0.5SH
DigiKey raktári szám
H122394-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FX20-40S-0.5SH
Leírás
CONN RCPT 40POS R/A SMD
Részletes leírás
40 pozíciós csatlakozó Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros Felületszerelt, derékszögű
EDA / CAD modellek
FX20-40S-0.5SH modellek
Kategória
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Lemeztől mért magasság
0,281" (7,15mm)