FX20-40P-0.5SV20(10) megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 169
Adatlap
Ehhez nincs kép: FX20-40P-0.5SV20(10)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FX20-40P-0.5SV20(10)
DigiKey raktári szám
FX20-40P-0.5SV20(10)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FX20-40P-0.5SV20(10)
Leírás
CONN HDR 40POS SMD 0.5MM
Részletes leírás
40 pozíciós csatlakozó Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt
Adatlap
EDA / CAD modellek
FX20-40P-0.5SV20(10) modellek
Kategória
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Aktív
Magasság csatlakozópárral együtt
20mm, 30mm
Csatlakozó típusa
Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Lemeztől mért magasság
0,717" (18,21mm)