FX11LA-80S/8-SV(71)
FX11LA-80S/8-SV(71)
FX11LA-80S/8-SV(71)
DigiKey raktári szám
H10777-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FX11LA-80S/8-SV(71)
Leírás
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
Részletes leírás
80 pozíciós csatlakozó Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros Felületszerelt arany
EDA / CAD modellek
FX11LA-80S/8-SV(71) modellek
Tulajdonságok
kártyavezető, Földelőlemez, forrasztásos rögzítés
Csomagolás
Tálca
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros
Magasság csatlakozópárral együtt
2mm
Pozíciók száma
80
Lemeztől mért magasság
0,065" (1,65mm)
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)