FX11A-80P/8-SV0.5(92) megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 1 000
Adatlap
80 pozíciós csatlakozó Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FX11A-80P/8-SV0.5(92)
DigiKey raktári szám
FX11A-80P/8-SV0.5(92)-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FX11A-80P/8-SV0.5(92)
Leírás
CONN HDR 80POS SMD GOLD
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
FX11A-80P/8-SV0.5(92) modellek
Tulajdonságok
kártyavezető, Földelőlemez, forrasztásos rögzítés
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Csatlakozó típusa
Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Magasság csatlakozópárral együtt
3mm
Pozíciók száma
80
Lemeztől mért magasság
0,103" (2,63mm)
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)