Ehhez nincs kép: FX11B-60S/6-SV(71)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FX11B-60S/6-SV(71)
DigiKey raktári szám
FX11B-60S/6-SV(71)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FX11B-60S/6-SV(71)
Leírás
CONN RCPT 60POS SMD GOLD
Részletes leírás
60 pozíciós csatlakozó Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros Felületszerelt arany
EDA / CAD modellek
FX11B-60S/6-SV(71) modellek
Tulajdonságok
Földelőlemez, forrasztásos rögzítés
Csomagolás
Tálca
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros
Magasság csatlakozópárral együtt
2,5mm, 3mm
Pozíciók száma
60
Lemeztől mért magasság
0,083" (2,10mm)
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)