FX11B-60P/6-SV(91) megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 0
Adatlap
Ehhez nincs kép: FX11B-60P/6-SV(91)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FX11B-60P/6-SV(91)
DigiKey raktári szám
FX11B-60P/6-SV(91)-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FX11B-60P/6-SV(91)
Leírás
CONN HDR 60POS SMD GOLD
Részletes leírás
60 pozíciós csatlakozó Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
Adatlap
EDA / CAD modellek
FX11B-60P/6-SV(91) modellek
Tulajdonságok
Földelőlemez, forrasztásos rögzítés
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Csatlakozó típusa
Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Magasság csatlakozópárral együtt
2,5mm
Pozíciók száma
60
Lemeztől mért magasság
0,084" (2,13mm)
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)