FX10A-80P/8-SV1(71)
FX10A-80P/8-SV1(71)
FX10A-80P/8-SV1(71)
DigiKey raktári szám
H11245-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FX10A-80P/8-SV1(71)
Leírás
CONN HDR 80POS SMD GOLD
Részletes leírás
80 pozíciós csatlakozó Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
EDA / CAD modellek
FX10A-80P/8-SV1(71) modellek
Tulajdonságok
kártyavezető, Földelőlemez, forrasztásos rögzítés
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonatának vastagsága
4,00µin (0,100µm)
Csatlakozó típusa
Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Magasság csatlakozópárral együtt
5mm
Pozíciók száma
80
Lemeztől mért magasság
0,177" (4,50mm)
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)