FX10A-100S-10-SV(71)
FX10A-100S-10-SV(71)
FX10A-100S/10-SV(71)
DigiKey raktári szám
H11233-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FX10A-100S/10-SV(71)
Leírás
CONN RCPT 100POS SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 pozíciós csatlakozó Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FX10A-100S/10-SV(71) modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
kártyavezető, Földelőlemez, forrasztásos rögzítés
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
4,00µin (0,100µm)
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros
Magasság csatlakozópárral együtt
4mm, 5mm
Pozíciók száma
100
Lemeztől mért magasság
0,126" (3,20mm)
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)