FH35C-13S-0.3SHW(50)
DigiKey raktári szám
26-FH35C-13S-0.3SHW(50)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-FH35C-13S-0.3SHW(50)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-FH35C-13S-0.3SHW(50)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FH35C-13S-0.3SHW(50)
Leírás
CONN FPC 13POS 0.3MM R/A
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
13 Pozíció FPC csatlakozó érintkezők, Felső és alsó rész 0,012" (0,30mm) Felületszerelt, derékszögű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FH35C-13S-0.3SHW(50) modellek
Kategória
Kábelvégződés típusa
Kúpos
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem anyaga
Poliamid (PA), nejlon
FFC kábel típusa
FPC
Névleges feszültség
30V
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, Felső és alsó rész
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma
13
Névleges áram (Amper)
0,2A
Kivezetési raszter
0,012" (0,30mm)
Érintkező bevonatának vastagsága
11,8µin (0,30µm)
Végződtetés
forraszanyag
Ház színe
Szürke
FFC, FCB vastagsága
0,20mm
Működtető elem színe
fekete
Lemeztől mért magasság
0,035" (0,88mm)