FH35C-51S-0.3SHW(50)
DigiKey raktári szám
26-FH35C-51S-0.3SHW(50)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-FH35C-51S-0.3SHW(50)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-FH35C-51S-0.3SHW(50)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FH35C-51S-0.3SHW(50)
Leírás
CONN FPC 51POS 0.3MM R/A
Részletes leírás
51 Pozíció FPC csatlakozó érintkezők, Felső és alsó rész 0,012" (0,30mm) Felületszerelt, derékszögű
EDA / CAD modellek
FH35C-51S-0.3SHW(50) modellek
Névleges feszültség
30V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Pozíciók száma
51
Névleges áram (Amper)
0,2A
Kivezetési raszter
0,012" (0,30mm)
Érintkező bevonatának vastagsága
11,8µin (0,30µm)
FFC, FCB vastagsága
0,20mm
Lemeztől mért magasság
0,035" (0,88mm)