FH34D-8S-0.5SH(50)
DigiKey raktári szám
26-FH34D-8S-0.5SH(50)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-FH34D-8S-0.5SH(50)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-FH34D-8S-0.5SH(50)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FH34D-8S-0.5SH(50)
Leírás
CONN FFC FPC 8POS 0.5MM R/A
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, Felső és alsó rész 0,020" (0,50mm) Felületszerelt, derékszögű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FH34D-8S-0.5SH(50) modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Kábelvégződés típusa
Rovátkolt
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem anyaga
FFC kábel típusa
FFC, FPC
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés, Zero Insertion Force (ZIF)
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Névleges feszültség
50V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, Felső és alsó rész
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Pozíciók száma
8
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Névleges áram (Amper)
0,5A
Végződtetés
forraszanyag
Érintkező bevonatának vastagsága
1,25µin (0,03µm)
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Ház színe
Szürke
Lemeztől mért magasság
0,039" (1,00mm)