FH34D-12S-0.5SH(50)
DigiKey raktári szám
26-FH34D-12S-0.5SH(50)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-FH34D-12S-0.5SH(50)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-FH34D-12S-0.5SH(50)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FH34D-12S-0.5SH(50)
Leírás
RECEPTACLE, 0.5MM PITCH, 9.0MM L
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, Felső és alsó rész 0,020" (0,50mm) Felületszerelt, derékszögű
Kategória
Kábelvégződés típusa
Füles
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem anyaga
Poliamid (PA), nejlon
FFC kábel típusa
FFC, FPC
Tulajdonságok
Zero Insertion Force (ZIF)
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Névleges feszültség
50V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, Felső és alsó rész
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Pozíciók száma
12
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Névleges áram (Amper)
0,5A
Végződtetés
forraszanyag
Érintkező bevonatának vastagsága
1,25µin (0,03µm)
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Ház színe
Szürke
Lemeztől mért magasság
0,039" (1,00mm)