FH28K-60S-0.5SH
DigiKey raktári szám
26-FH28K-60S-0.5SHTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-FH28K-60S-0.5SHCT-ND - Vágott szalag (CT)
26-FH28K-60S-0.5SHDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FH28K-60S-0.5SH
Leírás
CONN FFC BOTTOM 60POS 0.5MM R/A
Részletes leírás
60 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, lent 0,020" (0,50mm) Felületszerelt, derékszögű
EDA / CAD modellek
FH28K-60S-0.5SH modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Érintkező anyaga
rézötvözet
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Működtető elem anyaga
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
FFC kábel típusa
FFC, FPC
Névleges feszültség
50V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Pozíciók száma
60
Névleges áram (Amper)
0,5A
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Érintkező bevonatának vastagsága
1,25µin (0,03µm)
Ház színe
Szürke
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Működtető elem színe
fekete
Lemeztől mért magasság
0,100" (2,54mm)