FH28K-55S-0.5SH megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Ehhez nincs kép: FH28K-55S-0.5SH
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FH28K-55S-0.5SH
DigiKey raktári szám
26-FH28K-55S-0.5SHTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FH28K-55S-0.5SH
Leírás
CONN FFC BOTTOM 55POS 0.5MM R/A
Részletes leírás
55 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, lent 0,020" (0,50mm) Felületszerelt, derékszögű
EDA / CAD modellek
FH28K-55S-0.5SH modellek
Kategória
Kábelvégződés típusa
Füles
Érintkező anyaga
rézötvözet
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Működtető elem anyaga
FFC kábel típusa
FFC, FPC
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Névleges feszültség
50V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Pozíciók száma
55
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Névleges áram (Amper)
0,5A
Végződtetés
forraszanyag
Érintkező bevonatának vastagsága
1,25µin (0,03µm)
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Ház színe
Szürke
Lemeztől mért magasság
0,100" (2,54mm)