FH12-10S-0.5SVA(54)
DigiKey raktári szám
H125134TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
H125134CT-ND - Vágott szalag (CT)
H125134DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FH12-10S-0.5SVA(54)
Leírás
CONN FFC VERT 10POS 0.5MM SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, Függőleges - 1 oldalú 0,020" (0,50mm) Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FH12-10S-0.5SVA(54) modellek
Kategória
Rögzítés módja
Pattintós zár
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Kábelvégződés típusa
Egyenes
Sorozat
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Ház anyaga
Poliamid (PA), nejlon
FFC kábel típusa
FFC, FPC
Működtető elem anyaga
Polifenilén-szulfid (PPS)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés, Zero Insertion Force (ZIF)
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, Függőleges - 1 oldalú
Névleges feszültség
50V
Pozíciók száma
10
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Végződtetés
forraszanyag
Névleges áram (Amper)
0,5A
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Alap típusszám
Lemeztől mért magasság
0,142" (3,60mm)