FH12-12S-0.5SVA(54)
DigiKey raktári szám
H125135TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
H125135CT-ND - Vágott szalag (CT)
H125135DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FH12-12S-0.5SVA(54)
Leírás
CONN FFC VERT 12POS 0.5MM SMD
Részletes leírás
12 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, Függőleges - 1 oldalú 0,020" (0,50mm) Felületszerelt
EDA / CAD modellek
FH12-12S-0.5SVA(54) modellek
Kategória
Rögzítés módja
Pattintós zár
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, Függőleges - 1 oldalú
Névleges feszültség
50V
Pozíciók száma
12
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Névleges áram (Amper)
0,5A
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Alap típusszám
Lemeztől mért magasság
0,142" (3,60mm)