DF50A-15S-1C
DigiKey raktári szám
H12068-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF50A-15S-1C
Leírás
CONN SOCKET HSG 15POS 1.00MM
Részletes leírás
15 Szögletes csatlakozók - házak Aljzat fekete 0,039" (1,00mm)
EDA / CAD modellek
DF50A-15S-1C modellek
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Érintkező végződtetése
krimpelés
Csomagolás
Tasak
Rögzítés módja
reteszelő zár
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-35°C ~ 85°C
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)